Mercante In Fiera

1-pokojowy apartament Mercante In Fiera Werona cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Plac Piazza delle Erbe w 2 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 80 m² może pomieścić do 2 gości.

Obiekt obejmuje balkon, restaurację tarasową i miejsce do pobytu dziennego, a także widok na ogród. W tym apartamencie zapewniono 1 łazienkę. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obiekt noclegowy jest wyposażony w aneks kuchenny, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Ulica Mazzini znajduje się w ciągu około 10 min jazdy samochodem od tego apartamentu, natomiast Kościół Santa Maria Antica jest w 2,1 km. Dotarcie do serca Werony zajmie Ci 25 min. Centrum handlowe Adigeo leży w 2,2 km. Od apartamentu Mercante In Fiera do stacji kolejowej Dworzec Verona Porta Nuova niedaleko.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Mercante In Fiera Werona
Home One Room Verona Fiera With Private Bathroom
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Home One Room Verona Fiera With Private Bathroom

8.9
Świetny 135 opinii
69 m od nieruchomości
USD 102 USD 92
za noc
Mediterra Stay Verona Vado Fiera
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Mediterra Stay Verona Vado Fiera

8.5
Świetny 35 opinii
83 m od nieruchomości
USD 97 USD 87
za noc
Residence Signoria Degli Scaligeri
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Residence Signoria Degli Scaligeri

9.0
Wspaniały 444 opinie
186 m od nieruchomości
USD 86 USD 77
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Werona-Villafranca
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Verona Porta Nuova
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji023091-LOC-06135,023091-LOC-06136,IT023091B4KI5U89DL,IT023091B4ONCJIP4O
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Mercante In Fiera akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Mercante In Fiera nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Mercante In Fiera jest kuchnia?
      W apartamencie Mercante In Fiera goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w lodówkę.
    • Czy apartament Mercante In Fiera oferuje późne zameldowanie i wymeldowanie?
      Tak, dla wygody Gości w apartamencie Mercante In Fieramożna zorganizować późniejsze zameldowanie i wymeldowanie.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Werona-Villafranca
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Verona Porta Nuova
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Mercante In Fiera Werona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij